دیتالاگر دما تستو مدل testo 176 T2 قابلیت اندازه گیری دما محیط دررنج 100- تا +400 درجه سانتیگراد میباشد. دقت اندازه گیری در این ثبات دما testo 176 T2 برابر۰٫۴ + درجه سانتیگراد است .داشتن قابلیت باز خوانی اطلاعات ( تا ۲ میلیون داده) به وسیله SD CARD، اندازه گیری ، نمایش و ذخیره سازی دمای محیط با فواصل زمانی حداقل۱ ثانیه و حداکثر ۲۴ ساعت یکبار ،قابلیت برنامه ریزی و اتصال به کامپیوتر به وسیله کابل USB از ویژگی های ثبت کننده مدل testo 176 T2 میباشد.این دیتالاگر دما جهت مصارفی مانند اندازه گیری و ثبت دمای سردخانه ها، یخچال ها و کامیون های حمل گوشت، اندازه گیری و ذخیره سازی دمای مواد فاسد شدنی در حین انتقال محموله، ذخیره اطلاعات دما محیط داخلی و هوای داخل گلخانه ها، ذخیره سازی اطلاعات دما انبارهای دارو و مواد غذایی و داروخانه ها و … استفاده می شود.دیتالاگر دما تستو مدل testo 176 T2 قابلیت اندازه گیری دما محیط دررنج 100- تا +400 درجه سانتیگراد میباشد. دقت اندازه گیری در این ثبات دما testo 176 T2 برابر۰٫۴ + درجه سانتیگراد است .داشتن قابلیت باز خوانی اطلاعات ( تا ۲ میلیون داده) به وسیله SD CARD، اندازه گیری ، نمایش و ذخیره سازی دمای محیط با فواصل زمانی حداقل۱ ثانیه و حداکثر ۲۴ ساعت یکبار ،قابلیت برنامه ریزی و اتصال به کامپیوتر به وسیله کابل USB از ویژگی های ثبت کننده مدل testo 176 T2 میباشد.این دیتالاگر دما جهت مصارفی مانند اندازه گیری و ثبت دمای سردخانه ها، یخچال ها و کامیون های حمل گوشت، اندازه گیری و ذخیره سازی دمای مواد فاسد شدنی در حین انتقال محموله، ذخیره اطلاعات دما محیط داخلی و هوای داخل گلخانه ها، ذخیره سازی اطلاعات دما انبارهای دارو و مواد غذایی و داروخانه ها و … استفاده می شود.دیتالاگر دما مدل testo 176 T2 ساخت کمپانی تستو آلمان بوده که شرکت فنی ومهندسی سیانکو این دیتالاگر را به مدت یک سال گارانتی و سه سال خدمات پس از فروش ارائه می نماید

جی پی اس چیست و چگونه کار می کند

جی‌پی‌اس یا سیستم موقعیت‌یاب جهانی (Global Positioning Systems)، یک سیستم راهبری و مسیریابی ماهواره‌ای است که از شبکه‌ای با حداقل ۲۴ ماهواره تشکیل شده است. این ماهواره‌ها به سفارش وزارت دفاع ایالات متحده ساخته و در مدار زمین قرار داده شده‌اند. جی‌پی‌اس در ابتدا برای مصارف نظامی تهیه شد ولی از سال ۱۹۸۰ استفاده عمومی آن آزاد و آغاز شد.خدمات این مجموعه در هر شرایط آب و هوایی و در هر نقطه از کره زمین در تمام شبانه‌روز در دسترس است و استفاده از آن رایگان است.علاوه بر جی‌پی‌اس، دو سیستم کمابیش مشابه دیگر نیز وجود دارد: سیستم گلوناس که دولت شوروی ساخته و اکنون به‌دست کشور روسیه اداره می‌شود و سیستم گالیله که کشورهای اروپائی آن را برای وابسته نبودن به سیستم آمریکائی جی‌پی‌اس ساخته اند.قطب نماهایی که با نیروی مغناطیسی زمین جهت یابی می‌‌کنند، به تدریج جای خود را به گیرنده‌های جی‌پی‌اس خواهند داد؛ جی‌پی‌اس، سامانه‌ای است که به کمک گروهی از ماهواره‌ها جهت یابی می‌‌کند. ماهواره‌هایی که هرکدام در مدارهای خود به دور زمین در گردشند؛ این ماهواره‌ها با ایستگاه‌های ویژه‌ای بر روی زمین در تماس اند و همواره موقعیت آن‌ها در فضا مشخص است. دستگاه گیرندهٔ جی‌پی‌اس شما، با ارتباط با تعدادی از این ماهواره ها، فاصلهٔ شمارا تا آن‌ها تعین می‌‌کند و سپس موقعیت دقیق شما روی زمین بدست می‌‌آید

حمل نقل دریایی

بهترین کالا، اگر در وقت مناسب، در محل مناسب و در شرایط مناسب دریافت نشود؛ مطلوبیت نخواهد داشت. بنابراین، باید بین خریدار و حمل کننده همکاری و رابطه ی نزدیک وجود داشته باشد.حمل کالا در صورت های مختلفی همچون دریایی ، زمینی یا هوایی ، عامل مهمی است که هزینه های آن در رقابتی کردن فروش کالا تاثیر مستقیم دارد و کاهش هزینه حمل و سرعت انتقال و حمل کالا، یکی ازهدف های اساسی مدیران اقتصادی هر جامعه می باشد.حمل و نقل دریایی مهم ترین روش مبادلات بین المللی است و به لحاظ حجم بسیار بالای جابجایی کالا و نیز صرفه اقتصادی یکی از مناسب ترین روش های حمل کالا می باشد.انواع کشتی ها:الف) کشتی ها از نظر مسیر حمل به انواع ذیل طبقه بندی می گردند؛1 ) کشتی های لاینر ( خطوط منظم ) : این کشتی ها در خطوط دریایی مشخص و با برنامه معینی فعالیت می کنند.2 ) کشتی های ترامپ ( خطوط نامنظم ) : این کشتی ها در خطوط معینی فعالیت نمی کنند و محموله ها را به هر نقطه ای که صاحب کالا بخواهد حمل می کنند..

حمل و نقل جاده ای

یکی از وسایل نقلیه پرکاربرد در حمل و نقل های درون شهری و در بسیاری از موارد برون شهری، کامیون ها هستند. کامیون ها اغلب برای حمل و جابجایی مواد پرحجم و سنگین از قبیل انواع مواد غذایی، انواع مایعات، وسایل گوناگون، مصالح ساختمانی، اسباب و اثاثیه منزل و… کاربرد دارند. عموماً می توان میزان ظرفیت حمل بار کامیون ها باری را بیش از ۶ تن وزن دانست اما این ظرفیت با توجه به نوع کامیون متفاوت می باشد. بدین جهت در این بخش به معرفی انواع کامیون ها می پردازیم:کامیون کفی: نوعی کامیون است که قسمت باری آن فاقد دیواره است و اغلب برای حمل دستگاه ها و خودروهای سنگین یا مواد اولیه کارخانجات سنگ سازی یا فولاد و… به کار گرفته می شود.کامیون لبه دار: این دسته از کامیون ها در قسمت باری خود دیواره ای حدود ۸۰ سانتیمتر دارند و در اغلب موارد برای حمل تره بار، مصالح ساختمانی، فلزات مختلف و … مورد استفاده قرار می گیرند.کامیون سقف دار: کامیونی است که قسمت باری آن توسط محفظه ای مقاوم پوشیده شده است و اغلب برای حمل اثاثیه منزل یا لوازم اداری و … به کار می رود. مانند خاور، بادسان، ایسوزو، کاویان و…کامیون اتاق دار: این نوع کامیون دیواره ای به ارتفاع ۱ متر و نیم از کف اتاقش دارد و در بسیاری از موراد برای حمل اثاتیه به کار می رود، برخی از کامیون های اتاق دار را به صورت یخچال دار می سازند که کاربرد آن کاملاً مشخص است.کامیون تانکر نیز برای حمل مایعات کاربرد دارد، کامیون بونکر برای حمل جامدات شکل پذیر همچون سیمان قابل استفاده است و کامیون میکسر نیز برای حمل بتون کاربرد دارد.کامیون کمپرسی نیز با دستگاه کمپرسور بار خود را تخلیه می کند و اغلب مناسب حمل مصالح ساختمانی می باشد. ون باربری و تریلر، کشنده و… از دیگر وسایل حمل و نقل است که مورد استفاده قرار می گیرند.

صادرات

مجموعه یخچالداران جنوب افتخار دارد بارهای صادراتی بازرگانان موفق کشور را با کانتینرهای یخچالدار بابرد تخصصی حمل کند
بیشتر بخوانید

واردات

مجموعه یخچالداران جنوب افتخارداردبا کادری مجرب در اسکله شهید رجایی وشهیدباهنر بندرعباس کلیه محصولات منجمد را حمل کند
بیشتر بخوانید

حمل بارهای داخلی

یخچالداران جنوب بامجوز رسمی از سازمان راهداری وحمل و نقل جاده ای بیش از 18 سال سابقه درخشان یکی از فعالان حمل ونقل در زمینه حمل مواد یخچالی می باشد.
بیشتر بخوانید

حمل بارهای بین المللی

آیا می دانستید گمرک بندر عباس (شهیدرجایی) منطقه ویژه اقتصادی است و یخچال داران جنوب یکی از شرکت های معتبر حوزه حمل و نقل در این گمرک میباشد؟
بیشتر بخوانید